Міжкімнатна перегородка PARETE
Brand:
MERCANTINI MOBILI
Producing country:
Італія

Міжкімнатна перегородка PARETE

Brand:
MERCANTINI MOBILI
Producing country:
Італія
0,00 UAH
0,00 UAH
Order in 1 click
Manager will call you back

Delivery

  • Nova Poshta, Intime, Delivery, Sat.
  • Pickup

Payment

  • Cash on receipt
  • LiqPay (Visa / Master Card)
  • Privat24

Guarantee

  • 14 days for exchange / refund
  • Manufacturer's warranty
Share
Description

Історичний італійський меблевий бренд MERCANTINI MOBILI відомий у світі з 1956 року. Виробництво розташоване у провінції Пезаро і наразі керується концерном MORETTI GROUP S.p.A. Перетворення сучасного будинку на максимально функціональний та організований простір - це остаточна мета італійського виробника.

Головна спеціалізація MERCANTINI MOBILI - це виробницвто шаф, гардеробних, міжкімнатних перегородок, а також інших корпусних меблів для спальні та вітальні у демократичному сегменті. У салоні HABITARE interiors присутня експозиція меблів бренду, фабричне програмне забезпечення та зразки оздоблень. 

Розсувна скляна перегородка PARETE в квартирі - це раціональне рішення, завдяки якому можливо зонувати простір. Така розсувна стіна використовується у випадку, коли необхідно відокремити гардеробну від спальні або кухню від вітальні.

МАТЕРІАЛИ. Усі панелі PARETE з колекції OMNIA виробляються з лакованого МДФ або загартованого скла. Несучі металеві стійки - з алюмінію у порошковому фарбуванні. Можливі кольори - антрацит, шампань або білий. 

Варіанти лакованого МДФ  у матовій або суперматовій обробці. Варіанти загартованого скла завтошки 0,4 см - прозоре с попелястим або бронзовим відтінком, дзеркальне, армоване або декоративне.

Розсувна перегородка можлива на 1, 2, 4 або 4 двері. Висота готової ніші у стіні від 251,5 см до 308,4 см.

Ми рекомендуемо звертатися до менеджерів салону HABITARE interiors за розробкою безкоштовного проекту згідно завдання та індивідуальних розмірів.

Specifications
Brand MERCANTINI MOBILI
Країна-виробник Італія
Стиль Сучасний
Форма Лінійна
Матерiал Метал, Лакований МДФ, Скло матове, Дзеркало
Reviews
There are no reviews yet. Be the first to do this.
Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3 % на любі товари за підписку на наш Instagram!

@habitare_interiors