Обмін та повернення товару

На товари, придбані в інтернет-магазині habitare.ua поширюється гарантія якості, що діє на всій території України.

У разі необхідності можна обміняти або повернути товар, придбаний в інтернет-магазині habitare.ua, не пізніше 14-ти календарних днів з моменту його отримання (відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 №1023-XII).

Обмiняти або повернути товар належної якості, придбаний з наявностi з салону чи складу Продавця, можливо у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, заводське пакування, захiснi плiвкi, немає механічних пошкоджень i подряпин, товар не має слідів експлуатації. Присутнiсть документу, якiй підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару – обов’язкове.

При відмові Покупця від товару належної якості, придбаного з наявноcтi, Продавець повертає кошти у розмірі вартості такого Товару, за винятком витрат Продавця на збирання/розбирання i доставку товару, який повертається. Повернення суми здійснюється протягом 7 робочих днів після отримання магазином цього товару.

ВАЖЛИВО! Замовник не має права відмовитися від товару належної якості, що був замовлений за бажанням Замовника з термiном замовлення у 60-90 календарних днiв i має індивідуально-визначені властивості. Такий товар обмiну та возврату не пiдлягає.

Обмін товару, у випадках, передбачених законом i цим Договором, проводиться після звернення на нашу електронну пошту, або зателефонувавши Продавцю на контактний номiр, зазначений на сайті.

Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3% на любі товари за підписку на наш Instagram!

@habitare_interiors